Látkové opasky

Zobrazit velikosti:
Zobrazit dostupnost:
Žádný produkt neodpovídá zadaným parametrům.

Látkové opasky

Vedle kožených opasků Vám nabízíme taktéž moderní látkové opasky, které jsou stejně elegantní a stejně dobře podtrhnou styl. Jsou v moderním designu a navrženy pro široké použití ke moderním kalhotám, jakožto rovněž i k oblekům. Látkový opasek vypadá stejně dobře jako kožený. Námi nabízené látkové opasky na Taxido Fashion mají šířku 4 cm a jsou v univerzální velikosti. Materiálem je kvalitní bavlna, která dává jemnost. Objevte také smyslnost stylových látkových opasků.

Moderní opasek je stylovým pánským doplňkem, tkerý plní svou funkci utažení kalhot na míru a zároveň je společenským atributem designu v oblékání. Kvalitní opasky z naší nabídky si může pořídit každý a budou se hodit k moderním kraťasům stejně jako ke společenským stylovým kalhotám. Pánské opasky máme skladem a tak je můžeme ihned po objednávce odeslat kamkoli po ČR i na Slovensko. Muži mají rádi smyslnost a design, látkový opasek je jedním z pánských doplňků, který smyslnosti a eleganci dá správný šmrnc.

Zvolit si můžete tmavou nebo světlou variantu látkových opasků dle Vašeho vkusu a podle sladění barev s oblečením. Dopřejte si kvalitní opasek, který poslouží a bude efektním doplňkem každého muže. Kožené opasky i látkové mají stejnou míru vkusu a elegance.

Nahorů